BioNep Güzellik

+90 (212) 352 7986    +90 (212) 351 6988

Haftaiçi: 09:00-19:30, Cumartesi: 09:00-19:30

Hizmetlerimiz

Pasif jimnastik biostimülasyon yapar, lenf sistemini çalıştırır kaslara kasılma ve bükülme hareketi veren zayıflama programıdır. Hızlı jimnastik kan dolaşımını hızlandırır, lenf sistemini hızlandırarak düzenli ve aktif çalıştırır.

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle “mikro-pigment uygulaması” mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir.

Etik değerlere bağlı bir kurum olarak, hizmetimizde kullanılan cihaz isimlerini ve fiyat kampanyalarımızı bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. Alışılmış epilasyon protokollerinden farklı özelliklere sahip yeni bir hizmetimizdir.

Protez tırnak estetik açıdan son yıllarda bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır. Takma tırnak takılarak istediğiniz boya karar veriliyor ve yapıştırılıyor.

Sevgili bayanlar önemli olan kendimize yakışanı bilmektir ve makyaj yapmak birbiri ile uyumsuz birtakım renklerin sürülmesinden ibaret olmamalıdır. Doğru makyajın sırları vardır.

Her kadın güzeldir. Bu güzelliği ortaya çıkarmak için çok kısa bir zaman ayırarak kendinize bakmanız yeterli. Tıp ve kozmetikle kullanılan tüm yenilikler cilt bakımında da kullanılmaktadır.

Yaşlanmanın etkilerini azaltan Anti-aging (geriye yaşlanma) programı, dengeli beslenme ve kişiye uygun diyet egzersiz programlarının yanı sıra yapılan hormon testlerinin ardından eksik hormonların dışarıdan verilmesini de kapsıyor.

Bionep’te size özel hazırlanacak olan vücut bakım programlarıyla vücudunuzun genç dokusunu koruyabilir ve kalıcılığını sağlayabilirsiniz. Ölü deriden arınmış, canlı, sıkı bir vücut için peeling, çamur ve yosun tedavisi kaçınılmazdır.

Kavitasyon, Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

Çamur, yosun, parafin, uygulamalarında kullanılan ısı battaniyesi, zayıflama, selülit, ödem ve toksin atmada kullanılır. Tam vücutta dolaşımı düzenler, deriyi güçlendirir ve kasları rahatlatır, yorgunluğu alır.

Zaruri olarak liposuction denilen yöntemlerin dışında, ameliyatsız çözüm arayan kişiler için teknolojiyle birlikte tıbbın varabileceği en üst ve gerçek sonuçlara varan, bilimsel bir alternatiftir.

Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir. Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır. Radyo dalgaları, vücut için önemli bir yapıdır.