Epilasyon

Epilasyonda son teknoloji harikası olan Epilasyon cihazları kullanılmaktadır. Bunlardan biri;

* SopranoXL Epilasyon cihazı diğeri ise
* Harmony Epilasyon cihazıdır.

Epilasyon cihazlarımız Acısız ve istenmeyen kıl ile tüylerden garantili olarak kurtulmanızı sağlar. Böylece kısa sürede kalıcı ve kesin çözüm elde etmiş olursunuz. Hem zamandan kazanırsınız, hem de %100 sağlıklı ve hijyenik koşullar altında kesin çözüme ulaşırsınız.

Bunun içinde firmamız BioNep Epilasyon öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikası için tam performans uzman personeli ve kadrosuyla hizmet vermektedir.

Etkili ve mükemmel bir sonuç mu elde etmek istiyorsunuz ?

Unutmayın kendinizi güzel hissetmek artık sizin elinizde.
Bize danışmadan epilasyon uygulamasına başlamayın.

Epilasyon bayanlarda ve erkeklerde yüz ve vucüttaki istenmeyen tüy, ve batıkları kalıcı bir şekilde yok edebilen tıbbi bir tedavi yöntemidir.

Bacak, kol, koltuk altı, genital bölge, bikini, göbek ve yüz bölgelerine güvenle epilasyon uygulanabilmektedir. Kısaca göz çukuru hariç bütün vucütta güvenle Epilasyon uygulanabilir.

Epilasyon nasıl etki eder ?

İstenmeyen tüyleri epilasyon ile yok edilmesi yönteminde temel kural: Kıl ve kıl kökünde bulunan, kıla rengini veren melanin pigmenti ile ışığın etkileşimidir. Melanin ışınını emer, emilen bu ışın ısıya dönüşerek kıl kökünün tahrip almasına neden olur. Yapılan bu uygulama kıl kökündeki pigmentlere etki ettiği için cilde zarar vermez.

Epilasyon güvenli midir ?

Epilasyon doğru uygulandığında herhangi bir zararı yoktur. Cilde verilecek enerji çok önemlidir. Merkezimizde tüm ten renklerine ayarlı hiç bir kabuklanma, yanma riski olmayan, bronz ve solaryumlu tene uygulanabilen, kalın kıl, ince ve sarı kılı görme özelliği bulunan Türkiye’nin son teknolojisi Acısız ve ilk seansta %90 bitiş garantili SopranoXL kullanılmaktadır.

Epilasyon uygulaması yapılmayacak kişiler;

* Son altı ay içinde roaccutane kullananlar
* Epilepsi hastaları
* 12 yaşını doldurmamış kişiler
* Hamileler

SopranoXL Epilasyon Cihazı
Amerika’da klinik kullanım sonuçları olarak FDA onaylı son teknoloji harikası, Süper Sonuç. İnce ve sarı kıllar dahil olmak üzere bronz ve zenci tene bile yapılabilen hiç bir yaralanma kabuklanma oluşmadan kılları yok eden batıklardan ilk seansta kurtarabilen, elastikmeti sağlayan bir tekniktir.

Uygulama sonrasında hasta makyaj yapabilmekte ve gündelik hayatına devam edebilmektedir.

İlk seanslarda 30 gün ara ile tedaviye alınmaktadır. Daha sonra bu süre 2 aya çıkarılır. İlk seans sonrası bütün kıllardan arınılır. 6 veya 8 seans verilir. Bu uyuyan kıl köklerinin de giderilmesi kıl köklerinin tamamı ile yok olması açısından önemlidir.

Harmony II Epilasyon Cihazı
Harmony II cihazı, Alma firma tarafından üretilen, Teknolojilerini bir cihazda bir araya getiren özel bir cihazdır.