Anti Aging

Anti – Aging Hücre Yenileyici Cilt Bakımında amaç yavaşlamış cilt organizmalarını aktiv maddeler ile canlandırmak, yaş çizgi ve kırışıklıklarını gidermektir.

Olgun cildin eksikliklerini karşılamak, cildin yenilenme ve savunma mekanizmasını güçlendirmek, derin çizgi ve ifade kırışıklıklarını azaltmak, cildin esneklik ve yumuşaklığını düzeltmek, su tutma kaybını minimalize etmek anti – aging hücre yenileyici bakımın en önemli faydalarındandır.

Yaşlanmanın etkilerini azaltan Anti-aging (geriye yaşlanma) programı, dengeli beslenme ve kişiye uygun diyet egzersiz programlarının yanı sıra yapılan hormon testlerinin ardından eksik hormonların dışarıdan verilmesini de kapsıyor.

Yaşlanmanın etkilerini azaltıp, yaşam kalitesini yükseltmek ve daha uzun yaşamak mümkün. Bunlar bilimsel olarak kanıtlanmış ve uzun süredir tüm dünyada uygulanan yöntemler. İlk bakışta vereceğimiz öneriler size “tanıdık” gelebilir; dengeli beslenme, kilo kontrolü, egzersiz. Ama bunlar da yetmiyor.

Vücudun deforme olmasının, kiloların artmasının, cildin elastikiyetini kaybetmesinin ve diğer yaşlanma belirtilerinin nedeni, bazı hormonların azalması.

Anti-aging (geriye yaşlanma, yaşlanmanın etkilerini azaltma) programı, dengeli beslenme ve kişiye uygun diyet egzersiz programlarının yanı sıra yapılan hormon testlerinin ardından eksik hormonların dışarıdan verilmesini de kapsıyor. Düzenli cilt bakımı, peeling ve gerekirse cerrahi müdahalenin de önerildiği program aslında bir yaşam biçimi.

Ne kadar erken yaşta uygulamaya başlarsanız o kadar iyi sonuç alıyorsunuz.