BioNep Güzellik

+90 (212) 352 7986    +90 (212) 351 6988

Haftaiçi: 09:00-19:30, Cumartesi: 09:00-19:30

  • Profesyonel Makyaj
  • Makyajın Akımları

Profesyonel Makyaj
Profesyonel Makyaj
Profesyonel Makyaj Yapımı Teknikleri

Her konuda olduğu gibi makyajda da her sene yeni akımlar ortaya çıkmaktadır. Sevgili bayanlar önemli olan kendimize yakışanı bilmektir ve makyaj yapmak birbiri ile uyumsuz birtakım renklerin sürülmesinden ibaret olmamalıdır. Doğru makyaj için dikkat edilmesi gereken belirli husular vardır.

Herşeyden önce kişinin saç, göz ve ten rengi gözönünde bulundurulmalıdır. Makyaj yaparken kullanılacak renkler fiziki yapımıza uygun olmakla birlikte, kişiliğimizi de tamamlayıcı bir özellik taşımalıdır. Diğer önemli bir husus kişinin saç kesimi ve yüz şekli gibi özelliklerdir.

 

Makyaj yapılacak kişinin giyim stili ve kıyafetlerinin rengi de önemli ayrıntılardır. Tüm bunlar dikkate alınacak olursa ister gündüz, ister gece ve ister sahne makyajı olsun sonuç mükemmel olacaktır.

 

Merkezimizde makyaj konusunda uzman makyözümüz tarafından yapılmakta ve ürün olarak profesyonel makyaj amaçlı ve su bazlı KRYOLAN ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler su bazlı olduğu için cildin hava almasını engellemez ve sahne makyajı gibi uzun süreli kullanımlarda cilt açısından hiçbir risk taşımaz. Zararlı kimyevi madde içermedikleri için allerjik reaksiyona sebebiyet vermez.

 

 

Sulu boya resim yapar gibi su ve fırça yardımıyla uygulandığı için yüz şekline uygun değişikliklerin yapılması,orantısızlıkların gizlenip güzelliklerin ortaya çıkarılması daha kolaydır ve böylece makyaj kalıp gibi durmazve yüze derin bir anlam kazandırır. Ter, su, gözyaşı gibi etkenlerle bozulmaz.

 

Far, allık ve ruj setlerinde onlarca renk alternatifi olan bu ürün grubu su bazlı olduğu için temizleme sütüyle çok çabuk temizlenir. Sevgili bayanlar, unutmayın becerikli eller ve uyumlu renkler ile harikalar yaratılabilir.